Kryształowy Bubble Kush

background-2905526_1920

Z takiego połączenia musiała powstać przyzwoita mieszanka. Wyjątkowy smak i wysokiej jakości zbiory – tak pokrótce można opisać Bubble Kush. 

bubble-kush-768x411

W naszym zestawieniu nie brakuje popularnych odmian marihuany. Staramy się przedstawić Wam najważniejsze cechy poszczególnych szczepów oraz ich wyjątkowe właściwości. Tym razem w roli głównej wystąpi Bubble Kush.

Bubble Kush – mieszanina dobrych genów

Bubble Kush to połączenie Cannabis Indica i Cannabis Sativa, ze znaczną przewagą indyjki – aż w 80%. Odmiana ta powstała ze zmieszania genów legendy – OG Kush z niesamowitym smakiem i aromatem Bubble Gum. W ten sposób narodziła się hybryda o wielu zaletach. Jedną z nich jest wysokie stężenie THC – na poziomie mniej więcej 19%, w zależności od szczepu. Zawartość CBD w tej odmianie jest raczej niska. Bubble Kush nie jest wykorzystywana w medycynie, chociaż wykazuje lecznicze właściwości.

Uprawa Bubble Kush

Odmiana ta nadaje się do upraw zewnętrznych i wewnętrznych. W obu przypadkach zapewnia sowite zbiory, nawet do 650 gramów z jednej rośliny. Wyróżnia się dość dużymi rozmiarami. Indoor osiąga do 140 cm, outdoor wyrasta nawet na 2 metry w górę. Jest to mocna, wytrzymała roślina o soczyście zielonym kolorze. Bubble Kush czuje się dobrze w stabilnych warunkach, szczególnie nie lubi różnic w temperaturze. Odpowiednio traktowana daje plony wysokiej jakości.

Bubble Kush zachwyca dużymi kwiatostanami o ciemnozielonej barwie. Pokryta jest cienkimi włoskami i sporą ilością żywicy.

Wyjątkowy smak i aromat

Bubble Kush wyróżnia się wyjątkowo przyjemnym smakiem i zapachem. Można go porównać do aromatu bubble gum. Słodki, ziemisty smak gumy balonowej przeplata się z aromatem charakterystycznym dla OG Kush.

Odmiana ta silnie odpręża i relaksuje. Zapewnia intensywny haj. Bubble Kush wykazuje również działanie lecznicze. Łagodzi ból, depresję oraz bezsenność.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *