Blue Widow – połączenie dwóch legend

9

Hodowcy i miłośnicy marihuany nie ustają w poszukiwaniach odmiany idealnej, która łączyłaby wszystkie najważniejsze cechy tej rośliny. Stworzenie takiej mieszanki doskonałej jest pewnie niemożliwe. Niemniej, na drodze tych poszukiwań powstaje coraz więcej wartych uwagi szczepów, takich jak na przykład Blue Widow.

Hybryda ta powstała z połączenia dwóch legend. Do jej największych zalet zaliczyć można między innymi piękne kolory, urzekający aromat i wysokiej jakości plony. Czym jeszcze może nas Blue Widow zachwycić? Przekonajmy się.

Blue Widow – hybryda warta uwagi

Połączenie dwóch legendarnych szczepów – White Widow oraz Blueberry dało efekt w postaci zachwycającej Blue Widow. Od swoich przodków przejęła najlepsze geny. Łączy w sobie cechy gatunków Sativa i Indica, z wyraźną przewagą indyjki.

Blue Widow wytwarza sporą ilość żywicy, która zawiera około 18% substancji THC. Stężenie kannabidiolu CBD nie jest zbyt wysokie. Blue Widow nie jest ściśle medyczną odmianą, chociaż jak każdy inny szczep marihuany wykazuje lecznicze właściwości.

Piękne barwy Blue Widow

Blue Widow niemal rośnie w oczach i chociaż nie pnie się zbyt wysoko w górę, zachwyca wyjątkowym wyglądem. Jest przeznaczona głównie do uprawy Indoor, maksymalnie osiąga około metra wysokości. Czas kwitnienia Blue Widow wynosi od 9 do 10 tygodni. Gwarantuje wysokie plony, bardzo dobrej jakości. Plony można zwiększyć stosując metodę SCROG.

Widok Blue Widow może zachwycić. Pryjmuje ona bowiem piękne barwy, od odcieni niebiekich, przez fioletowe aż do czerwonych. Podczas kwitnienia okrywa się dużą warstwą gęstej żywicy.

Blue Widow – smak i aromat

Hybryda ta wyjątkowo przyjemnie pachnie i dobrze smakuje. Jej owocowa woń wyczuwalna jest już w fazie kwitnienia. W smaku i zapachu wyczuć można jagodowe nuty. Działanie Blue Widow jest intensywne i mocne, typowe dla gatunków Indica.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *